Celý život by měl být krásný

13. června 2012 v 9:00 | Valentis |  pravý muž
Když jsem viděl téma týdne, tentokrát krása, trochu jsem se zarazil. Na jednu stranu je to super téma, na druhou už několik týdnů sleduji, jak jsou témata trochu suchá a tohle je jedno z nich. Ale něco napíši.

Mohl bych napsat něco o tom, že krása je v každém z nás, nebo něco o estetice hnusu. Nebo snad o subjektivitě krásy.

NE!!

Ale mohl bych napsat něco krásného.

Kdokoliv se podívá na svůj život, může o něm říct, cokoliv hrozného ho napadne, že udělal, nebo čeho lituje nebo co se mu přihodilo. Na druhou stranu se může zamyslet, že s čímkoliv, co v současnosti má a dělá, by mohl být někdo jiný šťastný v zhledem k tomu špatnému, co v současnosti ve svém životě vidí.

Celý život by měl být krásný.

Dnes mám narozeniny. Je mi 22 let. Mám v plánu vyhrát jackpot v loterri, rozdávat štěstí a lásku. Točit filmy nabité magií a vtipem. Plánuji cestovat se svou milovanou po světě, jezdit v prestižních autech, pvní z nich bude značky Porsche, skládat a hrát naše písničky a užívat si života. Je mi jedno jestli přijde něco na první pohled špatného, dobré věci přichází každý den. A všechno špatné se děje, aby mohlo přijít něco dobrého.

Možná si teď řeknete, "oh, to je ale najivní blbec." Je mi jedno, co si myslíte, to je ve vašem světě. Vaše přesvědčení vám tvoří váš svět. V mém světě se plány plní :-) a tomu říkám krása. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 valentis valentis | 13. listopadu 2012 v 10:15 | Reagovat

tak co jsem si už splnil:
-Rozdávám štěstí a lásku
-Od narozenin jsem vyhrál v součtu kolem tisícovky

stále se nevzdávám, vyhraju jackpot!
a doporučuji navštívit muzeum kutilství v Polné http://www.muzeumkutilstvi.cz/ točil jsem se fotily materiály na prospekt :-) https://www.youtube.com/watch?v=Ps1HTU3QJnE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama