Špunte, šulíne nebo šprte?

25. února 2012 v 9:42 | Valentis |  deník
Tak jo, včerejší den byl vyjímečný hned dvěmi událostmi.

Krásná dívka... protože jsem guentleman, nechám dokončení věty na vaší fantazii.

Mě tekla krev z nosu. :D Nakonec 3x. Zdá se, že mám příliž teplo a sucho v pokoji, jinak by mi ta cévka nepraskla v prvé řadě. No a jak se přehrada jednou otevře, tak když se člověk rychle předkloní, nebo se mu zdvihne rychle tlak, tak to má zpátky. Takže včera bylo překlánění, ohýbání a vysoký tlak ve 4:33 ráno při opakovaném suchém kašli.

A pak se mi mimo jiné zdálo, že můj počítač -dotyková, ohebná zobrazovací folie; měla nějakou zobrazovací chybu, pak jsem byl za svou milou, kdesi daleko od domova, ubytoval jsem se v "jejich pokoji" tak napřed se tam nastěhoval velkej trlustech chlap, říkal že má hlad. A pak se mi tam představil další, nějakej šimon, kterej mi pak po celou dobu říkal Karle. A když jsem se nasral a řekl jsem mu; Jsem Víťa, Šprte. Tak on řekl, že většinou lidi řeknou šulíne, nebo špunte. Na to jsem mu řekl, že by to bylo příliž urážlivé. Pak už si mě pamatoval- Pak Baruška měla konečně čas a jeli jsme na výlet.

Novej díl The Big Bang Theory je dost povedenej, díky lepší mašině můžu sledovat HD netrhaně :D Za chvíli se chystám na The Clone Wars.

Zajímalo by mě, kdo vyhraje těch 200 mega ve sportce :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama