Únor 2012

Je to taky o lidech.

25. února 2012 v 13:00 | Valentis |  Valentismus
Dneska je důležité ve škole naučit se jednu věc. A to každý sám individuálně.

Naučit se přežít v té sociálně spletité džungli, plné šikany, strachu, zesměšňování, nedorozumění a neochoty.

Otevřít hubu, když je potřeba se spřávným argumentem. A držet hubu a nechat je vykecat se. Občas někomu říct ať drží hubu. Umět pomoc těm, na kterých je vidět, že to potřebují, umět se někoho zastat, zastat se sám sebe, umět si udělat srandu ze sebe, nebrat si osobně zesměšňování, umět lidi dokopat k aktivitě, umět sebe dokopat k aktivitě, umět poslouchat hned napoprvé, aby následné studium nebylo tak bolestivé.

Naučit se respektovat učitele i všechny kolem, umět si domluvit individuální přístup. ANO JDE TO! Nemůžeš počítat u tabule, když na tebe matikář pořád mluví? Řekni mu to. Nepomůže-li to, řekni mu to znova! Starší pomaleji chápou..

No a pak jsou tedy ty mezilidské vztahy, u kterých žasnu, že i dospělí tápou. Tak jako, že 30 letý chlap pořád netuší, že holky mají chlapy rozškatulkované na kamarády a ty, kteří se jim líbí a jak jsi jednou kamarád, už je skoro nemožné se z toho dostat.

Kdyby jen tohle, tak by byl život o dost jednoduší.

Pak tu máme další věc.

Chlapi, když zvete holku na rande, a nejste si jistí, že to dívka tak bude brát, jakože/nebo třeba zvete "kámošku", řekni že jdete na rande. Protože ono se z toho může nakonec vyklubat docela pěkný klišé, kdy dívka chce rychle domů, protože, on se vyfiknul a chtěl pusu a ona to přirovná k tomu, jako by šla do kina s kámoškou.

A je toho mnohem víc.

Je spousta literetury na toto téma, bylo by docela dobré nějakou mít po ruce, aby když někdo začne skuhrat, že mu něco nevychází, tak mu jí vrazit do ruky a říct, tohle je teď tvoje bible, uctívej jí, protože ti změní pohled život.

True story...
May the Force be with you.

Špunte, šulíne nebo šprte?

25. února 2012 v 9:42 | Valentis |  deník
Tak jo, včerejší den byl vyjímečný hned dvěmi událostmi.

Krásná dívka... protože jsem guentleman, nechám dokončení věty na vaší fantazii.

Mě tekla krev z nosu. :D Nakonec 3x. Zdá se, že mám příliž teplo a sucho v pokoji, jinak by mi ta cévka nepraskla v prvé řadě. No a jak se přehrada jednou otevře, tak když se člověk rychle předkloní, nebo se mu zdvihne rychle tlak, tak to má zpátky. Takže včera bylo překlánění, ohýbání a vysoký tlak ve 4:33 ráno při opakovaném suchém kašli.

A pak se mi mimo jiné zdálo, že můj počítač -dotyková, ohebná zobrazovací folie; měla nějakou zobrazovací chybu, pak jsem byl za svou milou, kdesi daleko od domova, ubytoval jsem se v "jejich pokoji" tak napřed se tam nastěhoval velkej trlustech chlap, říkal že má hlad. A pak se mi tam představil další, nějakej šimon, kterej mi pak po celou dobu říkal Karle. A když jsem se nasral a řekl jsem mu; Jsem Víťa, Šprte. Tak on řekl, že většinou lidi řeknou šulíne, nebo špunte. Na to jsem mu řekl, že by to bylo příliž urážlivé. Pak už si mě pamatoval- Pak Baruška měla konečně čas a jeli jsme na výlet.

Novej díl The Big Bang Theory je dost povedenej, díky lepší mašině můžu sledovat HD netrhaně :D Za chvíli se chystám na The Clone Wars.

Zajímalo by mě, kdo vyhraje těch 200 mega ve sportce :D

The Chase

22. února 2012 v 9:07 | Valentis |  deník
Udělal vysokou školu v prvním ročníku, nemusí nutně znamenat genialitu, ale spíš to, že je úplně blbej :D

náklaďák s nápisem P.M.S. ..Pacific Medical School.. padají z něj mrtvoly :D

Ty jsi mě unesl pomocí čokolády??
No a teď jsme snědli zbraň, kterou jsem tě ohrožoval :D

...doporučuji film The Chase v hlavní roli Charlie Cheen.

Tak trochu jsem ochořel, ale to neznamená nic jiného, že budu zase zdravý jako řípa :D Plánujeme točit videoklip na písničku O ponožkách, bude to nářez :D Budem ale potřebovat nějakou pomoc, jakožto aspoň jednoho kameramana.. Uvidíme, co seženem :-) A plánujeme udělat si stránky kapely a používat je i jako blog.

Ok, Valentýn

14. února 2012 v 20:37 | Valentis |  deník
přeji všem krásného Valentýna, tak jako přeji krásný každý jiný den :D

Při té příležitosti zveřejním naší písničku Ponožky..
http://www.youtube.com/watch?v=gWEv67JcIQk&feature=youtu.be

ať žije Bloodberries a našich 9 (v budoucnu miliónů) fanoušků :D :D

Jinak žiju si sladce až na maličkosti, který není uplně vhodné sdělovat :D

Do školy koupili obrovskou plazmovou televizi :D ale promítat filmy se stejně budou na projektoru, kterej se taky koupil novej.. echm, nestačilo by jen jedno a místo druhého novej comp?

Sám jsem se rozhodl trochu zainvestovat do techniky, krom jiného přihazuji na akru na směrový mikrofon, který se bude opravdu hodit :-) Další zvukovou techniku určitě taky pořídím, naše bláznění by bylo příhodné to hned nahrávat :D

Hodil by se mi sponzor, :D nejen na zaplacení osazenstva, ale i na koupi profi kamery, tak 80-100 tisíc :D kdo má zájem, hlaste se :D

Pokrok k filmu je docela uspokojivý, konečně mám scénář, který obstál u profesorů :D jen udělám ještě pár úprav a bude ok :D Zatím podle plánu.