Spláchnutí předsudků

11. ledna 2012 v 23:07 | Valentis |  deník
Dnešek byl příjemný, jsem rád, že jsem napsal další kousek songu Secret of Pill, vidím to jako pěknou slátaninu, kterou všichni budou rádi poslouchat. Jen nevím jestli je vhodné psát píseň o něčem, s čím vlastně nemám zkušenosti. Vnitřní pochody narkomana. Nevadí, třeba o to zajímavější to bude.

Musím se zbavit už konečně těch omezení; tímto si dovoluji všechno, co chci! Beze strachů, bez předsudků, bez zklamání, s nadšením a očekáváním kladných výsledků. A to doporučuji všem.

Člověku se pak hned lépe relaxuje.

Je tu pár věcí, co bych si měl ujasnit. Veřejně proto, aby to bylo oficiální a aby se to dozvěděli i lidi, co s tím možná mají v plánu taky něco udělat.

Když má člověk peníze (jedno jestli stovku nebo miliardu), měl by mít určitou jistotu, co se týče jejich utrácení. Když je utratíte nebo darujete, poslali jste je do oběhu a s jistotou k vám přijdou další. Jelikož peněz je hodně, dost na to, aby k vám přišlo zase to, co jste utratili. Mnohdy je to i 10x víc. Když utratíte stovku, může přijít tisícovka, jen se stačí rozhlédnout a říct, ano tudy je to možné, tudy taky a tudy taky. Peníze mohou přijít i z dosti nečekaných zdrojů. Stačí je nechat přijít. Jistě dost často je nutné něco málo pro ně udělat, ale jde o ten první krok, který to dá do pohybu.

A hlavně, koupíte-li něco, tak máte pořád stejnou hodnotu, jen v jiné formě. To je taky důležité vědět. Proto bychom se neměli bát utrácet.

Dobrá mantra je písnička Já na to mám. Zpívá milionář, jak to má s penězi, vždycky se někde najdou. A že je to super! :D

Úderem jedenácté v noci prohlašuji:

MÁM SE SKVĚLE! DÍKY VESMÍRE ZA PŘÍSUN VŠEHO, CO SI ŽÁDÁM! DÍKY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kykoo kykoo | Web | 12. ledna 2012 v 15:30 | Reagovat

Ráda utrácím :D

2 Valentis Valentis | 14. ledna 2012 v 21:45 | Reagovat

ty budeš ještě hodně prachatá, uvidíš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama