Po Novém roce

2. ledna 2012 v 12:49 | Valentis |  deník
především chci poděkovat Barušce, díky které minulý týden měl opravdu šťávu, potom chci poděkovat silvestrovské společnosti Lukášovi, Vláďovi, Fildovi, Evče, Verče, Martě a Ádě, za super náladu, vtípky a tak :D pak chci poděkovat svému taťkovi, že mi půčil na čtyři dny auto, díky němu jsem mohl trandat a dovádět, kde se mi zachtělo, pak ještě Yaraki, že mě schválila :D a jsme zase na začátku :D díky, mám vás rád.

no a teď kritika..

Příšerná věc se stala, všichni se bavili, slavili a radovali se :D Řekl bych, že jsme si to užili každý po svém, zajímavé byly i telefonáty o půlnoci i před půlnocí. Zajímavý byl i pátek a setkání s Barčinými rodiči a pak i sestřenicí a jejím přítelem, možná na můj vkus až moc alkoholu, ale zase kdyby jsme nepili, tak bych nemohl v klídku poslouchat, to co jsme tam probírali. Je dobré mít pro sebe celou dízu :D 4 barmani pro 6 lidí, taky LOL. Vyhazovač mi nepřišel vůbec strašidelně, spíš jak nějakej týpek z pohádky, co byla o Vánocích v televizi. Ne, nevyhodili nás :D A ta kavárna-sýrárna v americkém stylu taky není špatná, je skoro dobrá, až na tu štreku na záchody a ty záchody jsou holt vzhledem k budově.. A zábava na Boží hod, úú paráda, mohli jsme mít víc času, ale i tak to bylo skvělý, samozřejmě.. Znáš mojí holku? Je pěkná viď? :D :D
Někde jsem si před Silvestrem ošoupal nos a spálil loket :D ale nevadí, nos se sloupal a loket zmizel :D

Přeji úspěšné vykročení, učte se, obšťastňujte, bohatněte a milujte! A jak jinak, may the Force be with us all and live long and prosper!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama