Trojčata

1. prosince 2011 v 12:30 | Valentis |  sny a zase sny
Dneska se mi zdálo, že jsem byl na nějaké hodně velké párty. Jako jeden z pořadatelů jsem se napřed staral o chod párty, která byla v nějakém dost velkém hotelu, pozdeji jsem si užíval s ostatními hosty. Hotel byl můj :-)

Narazil jsem tam na jednu holku z mojí minulosti, není vhodné zmiňovat, která to byla, byla tam s kamarádkama. Šel jsem je pozdravit, dali jsme drink a tančili jsme. To bylo ještě v pohodě :D

Těžce po půlnoci na párty spousta lidí odpadávalo, říkal jsem si, že bude už na čase se někde rozvalit a mít hlubokomyslné rozhovory. Potkal jsem druhou holku z mojí minulosti, která tu první moc ráda nemá. chvíli jsme pokecali. Pak jsem se rozvalil na gauči v hale.

Najednou jsem ve škole a čekáme na učitele, něco se tam čachrovalo, z téhle části si moc nepamatuju, ale zase tam byly ty dvě holky. Proběhlo několik hodin, moc se toho tam nedělo. Vím, že jsem tam řešil nějaký peníze a půjčování učebnic.

Pak jsem zase na párty. Přišla ke mě ta první holka, že bychom to měli dát dohromady a já jsem říkal, že i když je to hodně lákavá představa, že jí mám rád, ale skutečnost by nebyla zase tak dobrej nápad. Pak jsme tam jen tak leželi na gauči v objetí.

Přišla tam ta druhá. Nic neřekla a hned odešla. Ta první říká, nebyla to "ta druhá"? Já, že byla. Pak ona, že teď už je to teda jedno a vyrhnuje mi tričko, že mě bude hladit a líbat. V tom se začínám lehce bránit a říkám, já to myslel vážně nefungovalo by to. A ona, není to jedno? A najednou jsou tam další dvě přesně jako ona a v podstatě se mě snaží znásilnit, tam už si říkám, tady už můžu říct, že jsem se neubránil, tak povolím a začlo to být hodně příjemné.

V tom se proberu na tom gauči stále v objetí té první a říkám si, ještě, že tady není moje žena...

Co to vypovídá?

Ona ta první v tom snu asi ani netušila, že jsem ženatej. Nebo spíš jí to bylo úplně jedno. Druhá, moje dobrá kamarádka, ale asi taky neví, že jsem ženatej. Copak jsem to tajil? Nepozval je na svatbu? Převést to v analogii do reálu, tak mi to říká, že bych měl veřejně prohlásit nebo aspoň říct, těm dvěma, na kterých mi do jisté míry, ale hodně, záleží, že jsem našel třetí holku, která je pro mě teď ta nejdůležitější. Ale ostatní se zeptají, co holky? Tyhle dvě nikdy. Asi chápu, že jestli ke mě něco cítí něco romantického, tak asi nechtějí slyšet, že jsem si našel jinou. A já jim to zase nechci říct, bez toho, aniž by na to došla řeč. Navíc mě asi pořád dost přitahuje. Hlavně po sexuální stránce. I když je to už asi dva roky, co jsem do ní byl blázen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bloody0 bloody0 | 1. prosince 2011 v 14:43 | Reagovat

Ehm ehm - k poslednímu odstavci
Jinak zajímavá představa nebo sen. Ale sny vypovídají hodně o pocitech a hlavně problémech lidí. Když ti před spaním něco vrtá hlavou, je pravděpodobné, že se to objeví v jednom z tvých snů.

2 Valentis Valentis | Web | 1. prosince 2011 v 16:16 | Reagovat

to všechno víme :-) máš tam něco dalšího?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama