Star Wars Maraton

4. prosince 2011 v 10:00 | Valentis |  deník
Včerejší Star Wars Maraton byla podařená akce, i když bylo hodně lidí, kteří řekli předem, že dorazí a pak nedorazili, ale jádro přišlo a to je vždycky dobrá společnost.

Začali jsme Novou nadějí, jak jinak, že? Přestože jsme si tak nějak lehce řekli, že v zájmu těch, kteří Star Wars ještě neviděli, ano opravdu takoví ještě jsou:D, se zdržíme komentářů. Samozřejmě já byl první, kdo se neudržel a žvanil do toho. Do mlýna potom přilévala i krásná Barča sedíc vedle mě, Trochu jsem se asi chtěl před ní předvádět, jinak bych s tím možná ani nezačínal.

Druhé bylo Impérium vrací úder, jak jinak, že? :D Vynikající, na velkém plátně v pořádné kvalitě, je to ještě lepší zážitek, než v počítaři na riplé VHS :D

Pak Barunka musela domů, tak jsem jí šel vyprovodit, k vyprovázení dodám pouze: příjemé. :-) když jsem jí objal, málem mi vyklouzla tři slovíčka, která by byla řečena asi příliž brzy, ale asi by ničemu neuškodila. Nevadí, příště mi třeba vyklouznou :D

Návrat jedyho. Jedním slovem, nice.

Po krátké pauzičce, kde se diskutovalo, co dál. Tak jsme tam dali Klony útočí. Hlavní důvod byl, že větší část musela odejít dříve. Vtip byl pak, když někdo řekl, že trojku nestihnem, dejte tam jedničku, závod kluzáků.

Poslední díly se s námi díval asi majitel a jeho syn. Myslím, že nebyl nikdo, komu by se včerejší večer v naší společnosti nelíbil. :-) Díky moc všem zúčastněným :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bloody0 bloody0 | 4. prosince 2011 v 10:12 | Reagovat

Škoda že jsem nemohl. Snad příště. Im happy that your happy :) PS: ??vinikajici??

2 Valentis Valentis | Web | 4. prosince 2011 v 11:09 | Reagovat

v zápalu psaní mi holt chyby unikají :D díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama