Prosinec 2011

Období páření pozemšťanů

28. prosince 2011 v 19:13 | Valentis |  Valentismus
Všiml jsem si, že lidi jsou jako jeleni, akorát jejich období páření je trošičku delší. Ale myslím to tak, že jsem si všiml, že přes říjen a listopad se lidi hodně rozchází a dávají dohromady. Nevím jak vy, ale já jo. :D

Tak nějak už třetí, možná čtvrtý rok. A všiml jsem si toho i na jiných, ne všem to vydrží přes první exit (podle Barnyho teorie, že vstahy jsou jako dálnice), ale tyhle lásky jsou hezký. Milý. Žhavý. Víte o čem mluvím.

Každopádně na jaře je cítit nejen láska, milenecká vůně, ale i zápach zoufalství, těch kteří se nezadali a hodně chtějí. Ano, mám s tím zkušenosti. :D Ti mají další šanci až se zklidní, většinou zase až na podzim. Ti kterým je to jedno se samozřejmě meze nekladou.

Léto je většinou takovej průměr, je více možností k seznamování a když se nedají dokupy už v létě, tak na podzim. Když né letos tak za 2 roky. Ano i s tím mám zkušenosti :D

Co zbývá dodat?

Milujte se a množte se :D samozřejmě v určitých mezích. Mitozou to asi není tak příjemné.. :DNadpřirozeno ve filmu 1

21. prosince 2011 v 18:31 | Valentis |  umělcovo dílo
Trochu si tu rozeberu něco, co pak dám do svojí absolutorní práce.

Mystično ve filmu se může objevit v mnoha podobách. Někde je to událost nebo součást děje, někde zase z filmu člověk dostává náladu mystična, což znamená, že příběh může být sebe normálnější, ale je tak vystavěný, až se nám zdá, že je v tom něco nadpřirozeného. Jako ve filmu Magnolia, kde pršely žáby. Jistě, má to své racionální vysvětlení. Ale zrovna v ten moment se to jeví hodně neskutečně.

Do mystična, nadpřirozena, se dá zařadit hodně věcí. Schopnosti, rytuály, způsob komunikace mezi postavami, postavy samotné nebo také jen nálada z nich, předměty, místa, neznámo.

Mystická nálada se dá navodit určitě hudbou, stylizací obrazu, záměrným zakrytím části výhledu, potemnělou atmosférou, mlhou, pomalou jízdou kamery, zpomalený záběr, samozřejmě kombinacemi. Nevím, jak by to vypadalo, když bych všechny tyto prvky dal dohromady, asi by se muselo s citem, ale určitě by se z toho dostala pěkná ujetina. A o to mnohdy jde.

Trochu mě štvě, že v nových seriálech a filmech s upíry s mystikou moc nepracují, minimálně, spíš se opírají do krve, rychlosti a šoku z toho, co vidíme. V prvních dílech Vampire Diaries se s mystikou snažili pracovat, a teď? ani prd.

Kde se mi extravagance upírů líbí, je Interview s upírem. A ano, mají mystickou povahu. V pokoji, kde interview probíhá, se napětí dá krájet. Hudba staví atmosféru nádherně a občasný delší záběr na výrazy herců taky.

Jakýkoliv komentář a názor na nadpřirozeno/mystično ve filmu, mi jedině pomůže :-)

Rekapitulace dne

19. prosince 2011 v 22:56 | Valentis |  deník
Dneska jsem měl tak 3x pocit, že to, co zažívám a děje se kolem mě, jsem už jednou zažil ve snu a poslední byl, když jsme si psali na FB a měl jsem tak úžasný pocit, že je to až težko popsatelný.

Skoro bych až spekuloval, jestli kvantová fyzika dovolí vzpomínce s tak silnou emocí, samozřejmě v podobě vlnění, jít proti toku času a v uvolněné mysli ve spánku jí přijmout.

Ještě podotknu, že čas a jeho tok si vymysleli lidi.

Jinak, ano, všechny mrzí, že Václav Havel umřel, ale co si budem povídat, měl už pokročilý věk, léčili ho hodně dlouho a asi je to tak lepší. Můžeme být vděční za jeho přínosy a doufat, že se inkarnuje zase do ČR a trochu to tu zase přešoupe!:D

OOOOOO oooou Heaven's on fire! :D

Mantra

19. prosince 2011 v 9:40 | Valentis |  Valentismus
Je dobré si občas říct, že jsem spokojený, že mám fakt hodně peněz, že peníze přichází snadno, často, a hlavně rychle. Že miluju peníze a peníze milují mě. Jsem magnet na peníze. A jsem za to rád. Hodně rád.

A jsem rád za lidi, co peníze přitahují stejně i víc jako já! :D Včera někdo vyhrál 2 642 896 Kč Pokud si to čteš, o čemž pochybuju, tak gratuluju a užij si je pořádně! Neboj se je utrácet! A vsázej dál! Uvidíš, že jich přijde ještě víc! :D

Keep it real, babe! :D

Sobota večer

17. prosince 2011 v 17:47 | Valentis
V posledních pár dnech jsem se měl opravdu skvěle :-) Nenudil jsem se, pořád jsem něco dělal nebo vymýšlel. Čas na psaní smysluplných článků jsem si nevyhradil až trochu teď. Jsem spokojený :-) Třeba něco zítra vymyslím :-)

Nemůžu se rozhodnout jestli jít dneska na oldies party do klubu, řekl bych, že mě tam dneska nic netáhne, měl bych si opakovat do školy a chtěl bych se věnovat digital paintingu, takže řekl bych, že budu doma a chvílema si číst učivo a chvílema kreslit. A chvílema utvářet svojí budoucnost :-)

Čas ubíhá docela rychle, je to dnešní uspěchanou, nedočkavou dobou. Lidi rychlejší tok času hodně přitahují. Za rok si konečně všichni uvědomí, že čas je jen omezení, že pro nás vlastně nic neznamená. Proto mimochodem končí mayský kalendář :-)

Don't worry, be happy! :-)

Charisma

15. prosince 2011 v 10:01 | Valentis |  pravý muž
Někdy je těžké popsat, co vás na někom přitahuje. Když jsem se zeptal kamarádky, co si představuje pod pojmem charisma, nebyla schopná mi to vysvětlit, ale podle obličeje mi uměla říct, kdo charisma má a kdo ne. Zařadil bych do toho úsměv. A tím nemyslím jen tvar rtů nebo zubů. Ale celkově jak vypadá celý obličej, když se osoba usmívá. Mimika dělá charisma asi hodně. Emoce jsou vidět.

Na druhou stranu charisma podle mě může být i v tom, jak člověk jedná s lidmi. Vtípek sem, vtípek tam a teď na chvilku zvážníme.. To mi připomíná Metromena z Megamind. Mě osobně byl dost protivnej, takže tohle bude spíš pravidlo, co vylučuje charisma. I když nevím.

Je to asi hodně subjektivní. Borec-Karel řekl, V ksichtu to není. :-)

Oblíbení charisma mít nemusí, ale ti s charisma můžou jimi být.
To je ale blbost. Prázdný řádek se složenou větou. Spíš asi ve většině případů oblíbení jsou.

Podle velkého naučného slovníku:
1. křesťanství; duchovní obdarování určené pro oslavu Boha a pro službu. Novodobá charismatická hnutí zdůrazňují charisma jazyků (modlitba nebo promlouvání v obvykle neznámých jazycích). prorokování (mluvení Božím jménem), uzdravování a vymítání démonů.
uzdravování a vymítání démonů? :D uzdravování a vymítání démonů??? :D vím, jak to bylo myšleno, ale zajímavá myšlenka.. zdravovat démony :D tahle část není ta, co mě zajímala, ale nechám jí tu!
2. sociologie; skutečné nebo fiktivní neobyčejné a nevšední projevy osobních vlastností, díky nimž, je jedincům projevována zvláštní důvěra a úcta
3. přeneseně; zvláštní schopnost oslovovat druhé, přitahovat je.

Což tedy asi říká, že to až tak moc subjektivní není. Zajímalo by mě, co si o tom lidi myslí. A co je na druhých přitahuje. Každopádně nehodlám se ptát každého v autobuse a na ulici, co si o tom myslí, ale komentář by mohl být vcelku vhodný. ;)

Aktuality

14. prosince 2011 v 11:08 | Valentis |  deník
Rozhodnutí padlo, naučím se Beth od Kiss, jak kytaru akordy i finger pick :D tak klavír.. aby až se budu chtít předvádět, aby to stálo za to předvádění :D

Jinak za posledních pár dní jsem shlídl až příliž videí na youtube, vetšina hudební, ale některá videa byla opravdu zajímavá a potvrdila to, co už dávno vím. Vesmír tak jak ho vidíme, tvoříme my sami tím, co se odehrává v naší mysli.

Dal jsem se do kreslení storyboardu. Nevím, zda je to hodné předvedení ve škole. A hlavně nevím, jestli se kantoři vůbec podívali na mojí novou verzi scénáře. Takže tak.

Jinak se cítím dobře :-) Dneska jsem položil kabel hodný slona a to se už třetí den postím :D

Mám pocit, že to dneska přijde!! :D

A hodně by mě potěšilo, kdyby mi Baruška napsala iniciativně první :-)

Pravý muž

13. prosince 2011 v 10:00 | Valentis |  pravý muž
Tento článek jsem našel v rozepsaných (4. května 2009), nemám tucha k čemu jsem tenkrát mířil, ale možná stojí za zamyšlení.

Pravý muž se chová stejně jak v přítomnosti mužů, v přítomnosti žen, tak i v přítomnosti zástupců obou pohlaví.

Spousta lidí se chová pokaždé jinak. Já osobně mám občas co dělat, abych se ovládal, aby se dostali ke slovu i ostatní a občas nepípnu ani slovo. Myslel jsem si, že je to náladou, ale to rozhodně není pravda. Zjistil jsem, že se situace změní ve chvíli, kdy se objeví nějaká osoba, která je jako by startér pro můj mozek a mozek začne pracovat úplně jinak.

Pravý muž, neboli vzor vší mužnosti by se měl chovat pořád stejně, u některých ta představa je taková skoro blížící se reálu, kdy chlap za každou větou řekně "voe", "kua", "čo" nebo tak něco. Oslovuje všechny "ty koko" nebo "ty buzno" a projev díku slovy: "příště dostaneš pěstí."

moje pokračování dnes:
Tahle individua se určitě chovají jinak před dívkami, ale ve společnosti svého pohlaví nebo své "tlupy" se jejich výrazy moc nemění.

Záchodu se stále odnaučuji říkat "hajzl" a co možná někdy lidi zarazí je, že když mě něco rozesměje, tak řeknu: "To je strašný!" s tím, že význam je něco jako: "vynikající vtip!" Časem se třeba naučím i lepším kouskům a budu Pravý muž, který je sebevědomý, slušný a vyjadřuje se jasně a slušně. A občas, jeli třeba, elegantně upozorní blbce na jeho blbost. :D

Uvidíme! :D

Jihlavský Prior

11. prosince 2011 v 19:00 | Valentis |  umělcovo dílo
Tak jsem si jednou povídal s příbuzenstvem a pak jsem si chvilku čmáral a řekl jsem si, že už toho hnusnýho obchodního domu bylo dost, že to chce změnu k něčemu vhodnějšímu. Mám zatím jen jeden návrh. časem asi přidám i se společenskou halou, nahoře by měla být malá kavárna a zahrada. Taťka mi namítl, že by se docela šikl i nějakej taneční sál, takže ten možná taky vymyslím(společenská hala). Samozřejmě nesmíme zapomenout na desku, kterou by tam asi město chtělo nechat.

bordýlek před spaním

10. prosince 2011 v 23:54 | Valentis |  deník
Tak si tak v noci ležím v posteli, říkám si jestli jít spát, nebo ještě zůstat vzhůru. Tak mě napadlo, že vysypu z hlavy pár myšlenek/přání..

1. Chci vyhrát výhru mezi 10 a 50 miliony, co nejdříve, třeba zítra.
2. Chci dostávat geniální nápady mnohem častěji.
3. Chci vždy svoje nápady zapsat a pozdeji uskutečnit a nebo rovnou uskutečnit.
4. Chci být ještě zdavější a šťastnější než jsem byl doposud. :-)
5. Chci vymyslet způsob jak připravit beton, abych z nej mohl plácat detailní sochy, které se neroztečou.
6. Chci mít hlavu čistou od všech předsudků a zábran ke konání všech zázraků.
7. Chci se odprostit od zbytečného brouzdání na netu a místo toho studovat, co bych chtěl a co se mi bude hodit.
8. Já rozhoduji o tom, kdy a na co se soustředím.
9. Chci obdarovávat svoje bližní tím, co chtějí a co potřebují.
10. Chci, aby to bylo nezjištné a ani jeden z nás v tom neviděl nějaký skrytý motiv.
11. Chci najít to kulatý prasátko.
12. Bára mě přitahovala úplně už tenkrát na tom prvním společném sraze, ale až letos toho 26. nebo kdy to bylo, jsem na sobě pozoroval, že se chovám trochu jako, kdybychom spolu tajně chodili. Moc se mi libí. Je v ní něco tak čistého, krásného, že pro to nemám to správné slovo. Vyzařuje energii na hodně podobných vlnách jako já nebo aspoň tak bych to popsal. Možná se toho trochu bojím.
13. Přesně jak jsem si to přečetl na té kartičce v čajovně. Otevři se lásce a ona přijde k tobě. Vím jak to funguje i o tom jsem přesvědčený. A událo se to opravdu rychlostí vesmíru. Teď se jen přesvědčit, že takhle rychle a jednoduše jde úplně cokoliv i ta výhra. Intelektuálně tomu věřím. Zatím nevím, co je ta brzda. Možná strach. Přitom si říkám, že chtěných věcí se nebojíme. Chtěné věci máme rádi, jdeme za nimi a přijímáme je.
14. Možná se toho trochu bojím, přeci jen to s Baruškou byl naprosto přesný zásah. To se mi do teď dařilo snad jen u parkování a u počasí. A to jsem se zaměřil jen na vlastnosti, co by se mi líbily. A BANG Barča na srazu!
15. Mohl by už napadnout sníh.. Sice se mi nechce hrabat, ale Vánoce na blátě, jsou divný, chci aspoň 5 cm v průměru sněhu mimo vozovky :-)
16. Chci, aby mi napsali, že mě vemou na praxi.
17. A chci se luxusně vyspat a ráno vylézt z postele v osm a užívat si neděle těmi nejlepšími, nejzábavnějšími a nejužitečnějšími činnostmi.

Reakce na článek o volech ve světových velmocích

10. prosince 2011 v 10:29 | Valentis |  Valentismus
Článek:
http://www.voxvictims.com/2011/12/09/cina-a-rusko-rozputame-tretiu-svetovu-vojnu-pokial-zapad-neprestane-s-agresiou/

Můj komentář, co mám na FB:

"Myslím, že kdyby amíci přestali válčit a dali si těch 100 let na to, aby si spravili ekonomiku a řekli Číňanům, ať jdou do Íránu sami, když tam nechtějí Američany, udělali by mnohem líp, nikdo přeci nechce atomovou válku, nebo na prdeli chřipku. Krom těch idiotů, co mají atomový zbraně a blbečky, co baví střílet lidi a házet bomby."

Přeci je blbost, aby se začali mlátit Číňani a Američani, na úkor celé planety. Postavte vůdce těch sporů proti sobě a kdo přežije má pravdu. V tom případě vyhraje Čína a bude ticho. Maximálně bude v Americe komunismus, kterého se tak strašně po celá léta báli. A vzhledem k jejich situaci by jim to mohlo leda tak pomoct.

Smrdí mi fusky

9. prosince 2011 v 10:00 | Valentis |  deník
Včera jsme konečně vyexportovali, původně finální, teď už zase jen předběžnou verzi naší první písničky. Prozatím veřejný upload nebude, ale kdo bude opravdu příšerně zvědavý, tak mu můžu poslat tuto verzi. Byli jsme ve studiu asi čtyřikrát, s tím, že jsme průběžně nahráli i něco " zatím jen tak." Jinak písničku máme vymyšlenou už od léta, ale ve studiu jsme zjistili, že máme krapet bordel v tom, jak by měla vypadat, ale teď už to víme, bude pár úprav, přidáme nějaký bicí, pravděpodobně sytetické a budeme mít singl :-)

Dvě myšlenky

8. prosince 2011 v 10:00 | Valentis |  Valentismus
Začal bych s tím, že jsem si už přečetl pár článků na toto téma a taky mě napadlo, že člověk se mění v určitých situacích a před různými lidmi. Jakože mění masku. K tomu mě napadlo, že já sám mám jednu dvě masky.

První je "filtr" ten většinou sundavám před lidma, o kterých jsem si jistý, že už na mě názor moc nezmění, většina kamarádi :-) je to taková ta brzda, abych neřekl nějakou blbost nebo neřekl nevhodný vtípek. Znám svůj repertoár a někdy moje výlevy jsou dost ujeté, obzvlášť pro lidi, kteří mě neznají.

Druhá je "mračoun" to používám u lidí, u kterých si nejsem jistý o jejich úmyslech, když se mnou navazují kontakt, nebo když se ptají na otázky, jejichž odpovědi by Filtr nepustil ven.

Jak jsou filtr a mračoun dole, tak jsem ten bláznivý, ukecaný a uzpívaný kluk, který má energie, jak dvě atomové elektrárny :D

Bohužel, filtr mi občas brání říct/udělat některý věci, či informace, většinou o mě, které bych i rád vypustil ven.

Tak to je první část toho, co mě ohledně toho napadlo, druhá mi evokovala to, že maska může být fyzické tělo. A to pod maskou je nějaká duše.
To, že mluvíte s člověkem, na první pohled pozemšťanem, ještě nemusí znamenat, že je pozemšťan. Může být původně z hodně veliké dálky a inkarnoval se na Zem, aby si vyzkoušel i něco jiného. Docela se mi ta představa líbí :-) I když někoho to může trochu děsit :D

Ještě bych chtěl hromadně reagovat na články, co jsem přečetl..

Nemyslím si, že maska musí znamenat přetvářku, jistě, nabízí se to..
A přetvářka se nemusí vždy jevit jako dětinskost, nemusí být ani poznat, tím pádem těžko můžem říct, je trapná. Občas pro některé lidi se může jevit sundání masky jejich partnera jako přetvářka. "Takového jsem ho ještě neviděla." pronesla jedna kamarádka o svém příteli jednou na zábavě. On se neskutečně dobře bavil. Byl uvolněný, veselý, takového ho ještě neviděla.. zajímavé, že?
Ona ta maska může znamenat i zátěž, břemeno, proto se chová jinak a odstranění se zdá jako přetvářka nebo naopak, pod starostmi se chová divně.

Kdo se přetváří, moc dobře ví, jaký je, právě proto se přeci přetváří :D

Scénář ke Tři - pokrok

7. prosince 2011 v 14:11 | Valentis |  deník
Tři:
Ok, dostal jsem komentář a pokopnutí k úpravě scénáře, tak nejen, že to bude vkusně vykonstruované, ale nakonec to bude mít snad i myšlenku :D

Absolventská:
Do zatím malinkatého souboru k textu k absolventské práci přibyl článek o mém pohledu na Anděly ve filmech. Kdokoliv si to přečtěte, dejte mi prosím do komentářů film nebo díl seriálu, kde jsou andělé nějak zainteresovaní, díky. Hodlám se k této části vracet a doplňovat ji.

mám Město andělů, Supernatural/Lovci duchů, Legie, Dr. Who

Mikulášské pondělí

6. prosince 2011 v 15:51 | Valentis |  deník
Včerejšek byl opravdu dobrej den. Nezahrnuli školu, tak čertění se mi líbilo. A celý den jsem byl naplej jak pružina, co najdu na facebooku až přijdu domů :D

Především chci poděkovat Barušce, že jsme zveřejnili a z oficiálnili náš vztah :-)
Po tom chci poděkovat hrdinům, za Mikulášství a Andělářství :D

Jsem hodně rád :-) Ať už to dopadne jakkoliv jsem hodně rád, že je v mém životě, že byla a doufejme, že i bude ;-)
Vidím v ní schopnýho vůdce a organizátora, snad mě to naučí se trochu rychleji rozhodovat v banalitách :D

Dneska zkusím něco ještě napsat. Uvidím jak moc silnou myšlenku zachytím :-)

Star Wars Maraton

4. prosince 2011 v 10:00 | Valentis |  deník
Včerejší Star Wars Maraton byla podařená akce, i když bylo hodně lidí, kteří řekli předem, že dorazí a pak nedorazili, ale jádro přišlo a to je vždycky dobrá společnost.

Začali jsme Novou nadějí, jak jinak, že? Přestože jsme si tak nějak lehce řekli, že v zájmu těch, kteří Star Wars ještě neviděli, ano opravdu takoví ještě jsou:D, se zdržíme komentářů. Samozřejmě já byl první, kdo se neudržel a žvanil do toho. Do mlýna potom přilévala i krásná Barča sedíc vedle mě, Trochu jsem se asi chtěl před ní předvádět, jinak bych s tím možná ani nezačínal.

Druhé bylo Impérium vrací úder, jak jinak, že? :D Vynikající, na velkém plátně v pořádné kvalitě, je to ještě lepší zážitek, než v počítaři na riplé VHS :D

Pak Barunka musela domů, tak jsem jí šel vyprovodit, k vyprovázení dodám pouze: příjemé. :-) když jsem jí objal, málem mi vyklouzla tři slovíčka, která by byla řečena asi příliž brzy, ale asi by ničemu neuškodila. Nevadí, příště mi třeba vyklouznou :D

Návrat jedyho. Jedním slovem, nice.

Po krátké pauzičce, kde se diskutovalo, co dál. Tak jsme tam dali Klony útočí. Hlavní důvod byl, že větší část musela odejít dříve. Vtip byl pak, když někdo řekl, že trojku nestihnem, dejte tam jedničku, závod kluzáků.

Poslední díly se s námi díval asi majitel a jeho syn. Myslím, že nebyl nikdo, komu by se včerejší večer v naší společnosti nelíbil. :-) Díky moc všem zúčastněným :-)

Na co je vlasně porno?

3. prosince 2011 v 14:01 | Valentis |  Valentismus
Někteří se ošklíbají, když se začne mluvit o pornu, možná kvůli jejich partnerům/kám, které se ošklíbají, když se na to vede řeč, pro ty tu mám poznámku: Existuje i softcore porno a to je něžné a s pěknou předehrou. Možná si někteří připadají jako šmíráci, není třeba, je to záznam a né okno:D

Na co je vlasně masturbace?
Masturbace byla v Májské společnosti velice běžná při oslavách. V dnešní společnosti si to někteří dělají, aby uvolnili stres nebo aby večer s partnerkou vydrželi déle. Naopak je tu i část dnešní společnosti, co masturbaci naprosto odsuzuje. Koluje kolem toho spousta hloupých poznámek, třeba, že to snižuje inteligenci. Já zase slyšel, že je to zdravé.

Na co je vlasně porno?
Například, když máte dobrou náladu, jste doma sami a máte chuť oslavovat, tak si to pustíte, tam jsou pěkný lidi, dělají si dobře, někdy až moc, ale to nevadí. Tak si při té příležitosti utěláte dobře taky, co je na tom? Nic.

Když je někdo stydný, nebo se mu nechce ztrácet čas sváděním dívek, nebo dokonce jim nechce ubližovat, že by se na ně pak vysral, tak si ušetří čas a námahu a udělá si to doma sám. A takové porno je velice vděčný prostředek ke zpříjemnění.

Na porno se nedíváme, abychom měli špatnou náladu, ale abychom podpořili dobrou.

Proč jsem napsal, tedle článek? Protože jsem nadrženej a vím, že by mě dnes masturbace neukojila, můj kompas totiž po delší době nabral směr a samička, na kterou ukazuje, je jediná věc, co mě dnes může uspokojit. Navíc i lehká cyber exhibice mi pomůže sexuální energii někde uplatnit.

whatever..

Už mi to je jedno :-)

2. prosince 2011 v 8:00 | Valentis
Vlasně ani nevím, proč bych to měl někomu vysvětlovat. I když někdo dělá něco zlého, může to z jeho pohledu vypadat jako akt dobra. Samozřejmě to může být naopak, za dobrým jednáním se může skrývat zloba.

Strach už přinesl hodně hloupého a bezohledného chování. Strach z atomových bomb jedné strany vyústil ve stavění atomových bomb i v druhé. Strach z úchylů v metru může vyústit v linčování nevinného turisty, který omylem vlezl do dámského vagónu. Strach z toho, že by poslušní a platící uctívači budou místo dávno mrtvého spasitele uctívat nějakou ženskou, co jim včera pomohla, vyústil v zabíjení všech, co vypadají, že jsou schopní někomu levněji pomoci.

Určitě bych neupaloval nikoho, kdo mi zachránil úrodu, nebo zvířata, nebo celou vesnici před nákazou. Uvař jim mýdlo a oni tě upálí. Přines déšť na suchou půdu a oni tě upálí. Vytáhni králíka z klobouku a udělají z tebe biskupa.

Pardon, nemohl jsem si to odpustit.

Kam jsem s tím asi mohl mířit? Ničeho se nebojte, smrti, nemocí, ztáty, lidí, neúspěchu, hladomoru, peněz i toho, že se můžete zranit v lásce, a i ta největší nenávist časem zmizí.

Strach vede ke zlosti, zlost vede k nenávisti, nenávist vede k utrpení. To jsou cesty k temné straně síly.
Thanks Mr. Lucas!

Milujte. Užívejte si každého okamžiku. To vás naplní.

Trojčata

1. prosince 2011 v 12:30 | Valentis |  sny a zase sny
Dneska se mi zdálo, že jsem byl na nějaké hodně velké párty. Jako jeden z pořadatelů jsem se napřed staral o chod párty, která byla v nějakém dost velkém hotelu, pozdeji jsem si užíval s ostatními hosty. Hotel byl můj :-)

Narazil jsem tam na jednu holku z mojí minulosti, není vhodné zmiňovat, která to byla, byla tam s kamarádkama. Šel jsem je pozdravit, dali jsme drink a tančili jsme. To bylo ještě v pohodě :D

Těžce po půlnoci na párty spousta lidí odpadávalo, říkal jsem si, že bude už na čase se někde rozvalit a mít hlubokomyslné rozhovory. Potkal jsem druhou holku z mojí minulosti, která tu první moc ráda nemá. chvíli jsme pokecali. Pak jsem se rozvalil na gauči v hale.

Najednou jsem ve škole a čekáme na učitele, něco se tam čachrovalo, z téhle části si moc nepamatuju, ale zase tam byly ty dvě holky. Proběhlo několik hodin, moc se toho tam nedělo. Vím, že jsem tam řešil nějaký peníze a půjčování učebnic.

Pak jsem zase na párty. Přišla ke mě ta první holka, že bychom to měli dát dohromady a já jsem říkal, že i když je to hodně lákavá představa, že jí mám rád, ale skutečnost by nebyla zase tak dobrej nápad. Pak jsme tam jen tak leželi na gauči v objetí.

Přišla tam ta druhá. Nic neřekla a hned odešla. Ta první říká, nebyla to "ta druhá"? Já, že byla. Pak ona, že teď už je to teda jedno a vyrhnuje mi tričko, že mě bude hladit a líbat. V tom se začínám lehce bránit a říkám, já to myslel vážně nefungovalo by to. A ona, není to jedno? A najednou jsou tam další dvě přesně jako ona a v podstatě se mě snaží znásilnit, tam už si říkám, tady už můžu říct, že jsem se neubránil, tak povolím a začlo to být hodně příjemné.

V tom se proberu na tom gauči stále v objetí té první a říkám si, ještě, že tady není moje žena...

Co to vypovídá?

Ona ta první v tom snu asi ani netušila, že jsem ženatej. Nebo spíš jí to bylo úplně jedno. Druhá, moje dobrá kamarádka, ale asi taky neví, že jsem ženatej. Copak jsem to tajil? Nepozval je na svatbu? Převést to v analogii do reálu, tak mi to říká, že bych měl veřejně prohlásit nebo aspoň říct, těm dvěma, na kterých mi do jisté míry, ale hodně, záleží, že jsem našel třetí holku, která je pro mě teď ta nejdůležitější. Ale ostatní se zeptají, co holky? Tyhle dvě nikdy. Asi chápu, že jestli ke mě něco cítí něco romantického, tak asi nechtějí slyšet, že jsem si našel jinou. A já jim to zase nechci říct, bez toho, aniž by na to došla řeč. Navíc mě asi pořád dost přitahuje. Hlavně po sexuální stránce. I když je to už asi dva roky, co jsem do ní byl blázen.