Listopad 2011

Už je to zase tady.. JUHUHU!!:D

30. listopadu 2011 v 12:00 | Valentis |  deník
Mám velice blažené pocity a zase po nějakém čase je v mém životě někdo nový, někdo na kom mi záleží a zajímá mě. A o co víc, mám pocit spřízněnosti a že zajímám i jí.. Říkal jsem si, že je čas zase psát básně, ale napsal jsem jen:

Jsem jako v kytaře struna,
když na ní drknkneš
chvilku sebou škubá.

Není to žádný skvost, čekám, že za mnou přijdou verše, se kterými se pochlubím nejen na blogu, ale časem i v nějaké sbírce a hlavně, pochlubím se JÍ :-)

Trochu se stydím, myslel jsem, že jsem z toho vyrostl, ale zdá se, že ne. Ta nervozita a nejistota se mi líbí. Nerozhodnost už tolik ne, ale to přejde. A až si budu jistý, že je to 100% oboustranné, jdu do toho taky na 100% a já věřím, že to bude :-)

dopsaná verze1, doufejme finální :D

29. listopadu 2011 v 23:05 | Valentis |  deník
je to tam, teď jsem to dopsal :D uvidíme, co mi na to řeknou ve školičce :-)

Dostávají se dovnitř!!

29. listopadu 2011 v 10:44 | Valentis |  deník
Hledal jsem, co mám všechno doma za Star Wars na dvd a jestli mají titulky, nebo ne, vrátil jsem se do dětství a musel jsem se podívat na kousek 4 a začátek jedničky, v sobotu 3. 12. budeme mít totiž v Havlíčkově Brodě od 13h v čajovně Andromeda Star Wars maraton, mají tam dobrý palačinky, takže si myslím, že to bude fakt super. Myslím, že může přijít kdokoli chce :-)

Na Facebooku máme založenou událost :-) http://www.facebook.com/event.php?eid=325598307453937

pokrok scénář ke snímku Tři

28. listopadu 2011 v 16:43 | Valentis |  deník
Tak super konečně jsem pohnul se scénářem, brzy bude hotový a můžu se dát do storyboardu.

Darth Vader

28. listopadu 2011 v 13:20 | Valentis |  deník
V sobotu jsem založil facebookovou stránku, na které hodlám dávat odkazy týkající se star wars videí, akcí a tak různě, snad mi to chvíli vydrží :D

http://www.facebook.com/pages/Darth-Vader/307483955937649

můžete sledovat diskutovat o čemkoli a plánovat akce :-)

Půst...

27. listopadu 2011 v 18:00 | Valentis |  deník
Půst jsem vydržel jen ve čtvrtek, pátek a sobota byli trochu omezenější, ale jedl jsem. Musím ale říct, že i když jsem nejedl a pitný režim jsem měl nadstandarní, tak i odpoledne a večer jsem občas močil pěkné barvičky, mezi tím byla i průzračná moč, ale tělo se tím opravdu trochu pročistilo. Určitě doporučuju to zkusit. Ovládání svých instinktů je hodně fascinující trening.

prana, chi, mana, ki, éter

27. listopadu 2011 v 10:00 | Valentis |  deník
Ve středu jsem byl s rodičema a Kachlíkama :-) v Brně na Henrym, člověku, který žije už 9 let o práně.

Každý tomu říká jinak, v číně je to chi, v japonsku je to ki, nevím jak tomu říkají v reiki, ale všechno je to jedna a ta samá věc. Energie. Někdo ji využívá k léčení dotykem, někdo k přemožení oponentů, jiní k vytváření nových cest ve svém životě, poslední dobou jsem se zajímal hodně o zákon přitažlivosti a ten využívá ty samé principy. Právě díky zákonu přitažlivosti tělo naučil žít zkrze energii stvoření. Je to vyšší level tvoření.

Díky tomu, že se stravuje pouze čistou energií, jeho tělo nezaplavují toxické látky a tím pádem o neochromují.

Rozhodl jsem se, že si udělám třídenní půst na pročištění těla, začal jsem ve čtvrtek, uvidíme, jak to bude probíhat dál, každopádně pokud budu mít dost energie a spánek bude kvalitnější, budu to opakovat každý měsíc a až si na to tělo zvykne, dám si 21 proces nejezení fyzické potravy, kterým se tělo naučí žít z prány, mě se líbí víc název mana :D

Řekl bych, že je vůči tomu spousta lidí skeptických, ale na druhou stranu, pránisti jsou důkazem toho, že to funguje a že je to příjemné a člověk není o nic ochuzen, naopak. Takže jsem se rozhodl, že k tomuto způsobu života budu směřovat.

Opice, lego a upíři

26. listopadu 2011 v 12:38 | Valentis |  sny a zase sny
Dneska to bylo hodně zmatené, ani nevím jak to šlo po sobě, napíšu to, jak si budu vzpomínat.

Jsem na chalupě kde stojí strom, na místě ve skutečnosti už nějakou dobu pokáceného stromu, a ten strom je plný velkých opic, já a můj společník je pozorujeme ze stromu, který tam vůbec nikdy nebyl, na který jsme přiletěli, identifikovali jsme alfa samce a můj společník vystřelí raketometem a při výbuchu vletí tam a dělá, že ho zabil, aby se stal alfa samcem on, v tuto chvíli jdu za ním. Ze strany od lesa k nám beží jakási armáda, s opicemi odrážíme jejich útok. V této chvíli je strom v půlce useknutý a listy na něm uvadají. Já skáču nahoru na strom a zpěvem ho uzdravuji. Chvíli to zabírá a pak listy stejne uvadnou. Slezu dolů a sděluji ostatním, že s tím už nic nenadělám. Zklamal jsem. Musím odejít a loučím se se svým společníkem, který je právě teď pes. Když opice vidí, naši spřízněnost, strom se sám začne hojit a listy znovu zezelenají.

Jsme na dovolené a bratránek přibehne, že je tam někde obchod, kde když uhodneš odpověď na hádanku, tak dostaneš lego panáčka zadarmo, takže jsme tam vlítli, já začal horlivě vybírat který panáčky si koupím, takže jsem dlouho vybíral, pak jsem měl finální 3 panáčky jdu k pokladně a bratránek říká, že zazvonil zvonec a jde se hádat, v tu chvíli je tam brutálně narváno, tak si říkám, že si půjdu vybrat ještě nějaký a vždycky, když jdu k pokladně, že budu hádat, tak se tam nahrne někdo jiný. Nakonec, když už to vypadalo, že tam je volno, tak jsem šel pro jednoho panáčka a na nic se mě neptala a chtěla peníze :D

úpíři jsme byli na začátku s mým společníkem, pokud to nikomu nedošlo :D

trocha šílenství

26. listopadu 2011 v 10:00 | Valentis |  Valentismus
Trocha šíleného jednání potkala snad každého, když to zrovna provádíme, připadá nám to docela logické a myslíme, že nám to může i pomoct nebo taky chceme prostě někomu ublížit, ale jak se začnou chovat kolem lidi nelogicky, tak si najednou člověk uvědomí, že dělá sám za hrozný hovadiny, ale odčinit se to nedá a pak jsme ještě víc překvapení, když nám naše jednání člověk, o kterém se domníváme, že jsme ho ranili, odpustí. Zajímavé, ne?

jména

25. listopadu 2011 v 10:00 | Valentis |  pravý muž
Oficiálně prohlašuji, že by měl mít každý muž promyšlené, jak se budou jeho děti jmenovat. Ať není zaskočený, když už je potřeba jména vymýšlet.

Já mám jména pro své potomky už nějakou dobu vymyšlená. Když to bude holka bude to Luiza Valentová. Když kluk tak Julius Valenta. Když kluk a holka, tak Luiza a Julius. Když dvě holky, tak Luiza a Lucie. A když dva kluci tak Julius a Lucius.

Zatím můj nejaktuálnější stav. Každá změna bude oficiálně prohlášena.

Novinky? Uvidíme!

24. listopadu 2011 v 8:00 | Valentis |  pravý muž
To vypadá, že byla rok pauza... A to přesně...

Řekl bych, že blázen jsem větší, člověk rozumnější a jako chlap, to jsem stále línej jako prase :D

Zkusím to vést tentokrát trochu jinak, mám takovou vizi... Vidím to trochu jako denník, trochu jako místro na mentální zvracení a i trochu jako takový obraz toho, co právě dělám. Rubriky možná nechám, spíš nějaké přidám...

Tak abych toho ze začátku nepsal moc, tak toho pro tento den nechám :D