Listopad 2010

Chraňte si ho..

24. listopadu 2010 v 14:08 | Valentis
Chraňte svoje zdraví, máte jen jedno... Reklamní akce společnosti Pepino.
Obleč si kondom, můžeš skočit ze skály a nic se ti nestane :D

Nedávno jsem slyšel, že lidi co se mají rádi, si sami sobě podvědomě ani vědomě neublíží. Jsou lidi co mají tendenci se něčím trestat, někoho jen tak prostě bolí hlava, někdo se pořád někde omlacuje a někdo radši ubližuje druhým, protože nechce ublížit sobě, ale chce vidět někoho trpět, takovej člověk se taky nemá zrovna rád..

A pak mi vrtá hlavou, proč tolik lidí kouří, i přestože ví, že jim to zužuje cévy, zanáší plíce a můžou z toho mít rakovinu skoro všeho..

Venezia

21. listopadu 2010 v 10:34 | Valentis |  kvalitní místa
V jihlavě je pěkná italská restaurace/pizzeria Venezia, na Benešově ulici, kde obsluhují hezké slečny a je tam příjemná atmosféra, obrazy na zdech, dokonce je tam i pár nenápadných sošeck, záchody jsou na můj vkus trochu stísněné, ale překousl jsem to :D jediný co mi tam trošku kazí dojem je televize, nemám nic proti televizím, jen je trochu nelogický, když vidím obraz nějakýho filmu nebo videoklipu a k tomu hraje s tím naprosto nespřízněný rádio. I přes tento fakt se mi tam líbí, mají velký výběr pizz, těstovin, vín, v létě pohárů a je tam vždycky dost plno :D

supermarket

18. listopadu 2010 v 10:27 | Valentis |  sny a zase sny
Dneska se mi zdál hoodně zajímavej sen, zajímavej hlavně pro mě :D

Bylo to tak, že jsem měl auto, nisana, nějakýho lehce přituněnýho, skoro, že jsme se do něj s kámošem nevešli, nevím kdo to byl. Modrá barva nějaký nálepky. Myslím to auto. Chvilku jsme se projížděli, pak jsme jeli k nám, kde byla dost divně položená druhá garáž a hodně malá, div, že se tam to auto vešlo :D

Potom jsme jeli s rodiči nakupovat. Rozdělili jsme se aby si každej mohl vzít co chce a nemusel se projet obchoďák celej. Tak já jsem tam vzal pytlík s nějakejma černejma bobulema, řekl jsem si, jo, to jsou višně, a pak jsem si vzal jeden trs černých vinných hroznů. Jdu do prava kolem regálů na větší uličku a nějaká stará babka do mě začala hustit, jak jsou mladí strašně hnusný na starý lidi a že bych se měl stydět, já jsem se bránil, že jsem jí nic neproved a jestli jí něco provedl někdo jinej, tak ať si nevylejvá zlost na mě, ona se otočila na podpadku a odešla se stejnejma kecama. Já nevím proč ale změnil jsem směr a šel zpátky kolem těch hroznů, kouknu se a místo višní bez stopek tam teď byly borůvky.. projdu boční uličkou z druhé strany k pokladnám a tam je uplně gigantická fronta, vidím v ní rodiče tak jim dávám svůj nákup a čekám s nima ve frontě. A co se nestane.. Zadní stěna supermarketu spadne a lidi začnou utíkat ven, je tam písečná pláž nějakýho rybníku nebo řeky a všichni tam, já samozřejmě jako jeden z prvních, běží a skáčou do vody, unáší nás všechny proud a já křičím, můžeme tady už vylézt z vody! Tak se všichni snaží doplavat k nejbližšímu břehu, kterej je na pravo, a drápou se ven, jak se vydrápnu, vidím, jak jsou všude bílý autobusy aby odvezly lidi zpátky do města. Já na autobusy kašlu a říkám si, že bude lepší domů prostě letět, vznesu se a pár metrů nad silnicí letím směrem do města a pořád chci letět výš a nejde to, křičím, výš výš krucinál výš až letím tak rychle, že vím, že když poletím výš tak doma nebudu tak rychle.