Únor 2009

Vyšetřování likvidace ruličky

28. února 2009 v 11:12 | Valentis
Dnes ráno jsem byl volán do malého městečka poblíž Jihlavy, že se tam stal velice násilný zločin. Varovali mne, ale když jsem přišel na místo činu v prvním patře onoho rodinného domku, chlapi ze zajištování stop už místo ohledali, byl jsem velice překvapen s jakou zuživostí byla rulička roztrhána.
Po rozhovorech s obyvateli domu jsem dospěl ke dvoum podezřelým... prvním z nich je asi 30 cm vysoký víceméně černě zbarvený havanský bišon, jmenujíc se black...
druhým podezřelým se zdál velice přítulný Žolík, 32 cm vysoký, o něco delší než Black, a vypadajíc hubenější, písčitá barva...
po dlouhém a dlouhém přemýšlení, s možnostmi, kteří oba mají, jsem zjistil, že oba mají přístup do té místnosti, oba rádi trhají papírové kapesníky a jiné pírové výrobky... zjistil jsem, že Žolík umí chodit po zadních, Black, když je otevřená myčka na nádobí, olizuje talíře, Žolík je každou chvíli s něčím nespokojen a kňourá, Black na druhou stranu vrčí na kde co, ale co mne přesvědčilo o nevině, bylo že Žolík se bojí chodit do schodů. Což znamená, Black se mohl nepozorovaně proplížit do prvního patra a vytáhnout z pootevřeného šuflete ruličku a rozcupovat ji...

nudil jsem se, tak jsem si maloval

25. února 2009 v 19:42 | Valentis
dneska 25.2.2009 jsem se od rána ve škole nudil... tak jsem vzal papír a na jednu stranu jsem začal malovat královskou korunu. po chvíli jsem do ní vyplňoval obličej, pak jsem doplnil i zbroj tělo a nakonec aji plášť a hle zmožený král opírajíc se o koleno. A pak si říkám, neměl by tam stát tak sám, tak jsem vedle přimaloval zbrojnoše s kopím a mečem na zádech... ale bylo to pořád trochu suchý... když je král zmožen, tak někoho zabili... napadl mne drak... ok, začal jsem malovat zdechlinu draka... potom jsem domaloval okolí, slunce a předělal stíny a hle!
pokud si někdo umíte hrát s corelem a chcete tomu dát barvy a lidštější vzhled, napište na icq a ja vam to pošlu s rozlišením 2496x1760 :-)

ženský....

24. února 2009 v 18:38 | Valentis |  Valentismus
Proč chodí holky na hajzl ve skupinkách? Člověk je nemůže odchytnout samotné ani když jdou ZE záchoda... neodchytával bych je, když jdou tam, protože by se mohlo stát neštěstí... proč se líčí když bez make-upu vypadaj lépe? (vedoucí většina, někdo má pigmetnové skvrny tak to bych třeba pochopil), dobře lesk na rty a mírně stíny k očím, ale když se pokryjí obří vrstvou (záměrně přeháním) smrdutého bahna v jednolité barvě pleti, tak to nevypadá vůbec dobře... horší je, že ony chudinky si připadaj lépe s touhle matnou maskou, vždyť je to fajn když se tvářičky lesknou za svitu pouličního osvětlení, nebo světla naší hvězdy jménem Slunce. Nebo když mají krásně růžové tváře, i když je to třeba vlivem výrazného prokrvování... to samé u bot... proč si berou boty s podpatkama? zaprvé bolí z toho nohy, někdy i záda a za druhé, blbě se v tom chodí... neříkám, že by měli nosit na plesy stealky nebo tenisky, ale pořád je to lepší než když začnou kňourat, že je bolí nohy a chtěj si sednout... měli by pro ně vyrábět boty s plnou špičkou a patou, s vyvýšeným podpatkem o 0,5 až 1 cm, páč by se v tom lépe tancovalo, chodilo a určitě by to bylo pohodlnější... takže holky feministky zaveďte tu módu a chodtě v takových botách, jedny sem před 2 roky viděl, a nevypadaly zase tak špatně... a co se týče oblečení, proč nechodíte v něčem co je pohodlné a je v tom teplo? je fajn když vám z pod trička leze vaše svůdné bříško, ale v zimě se to krapet přeceňuje :D nebojte se nosit podvlíkačky, nikdo to nevidí a jestli máte pocit že budete ve svých upnutých jeanách vypadat tlustě a co? prdelka by měla bejt zaoblená :-) Neměly by být vidět kyčle či pánevní kost!!

Holandská v Jihlavě

24. února 2009 v 15:30 | Valentis |  kvalitní místa
Přišli jsme tam.. bylo tam poměrně plno, takže jsme vzali první místo, které nebylo obsazené a to byly takové dvě křesla poměrně v koutě... Servírka přišla k vedlejšímu stolu a polovina lidí od toho stolu zaplatila a během minuty byla u nás. Karel chtěl pivo, já Vídeň, pití donesla do pár minut až sme čučeli jakej to byl fofr, pak jsem šel pocheckovat záchody... docela dobry... pod mušlema nebylo nachcáno a mísy nebyly nijak špinavé, jediné co bych mohl vytknout by bylo to, že se do kabinek s mísou dveře otevírali dovnitř a že ve vnitř bylo hodně málo místa... jinak by to šlo...

Celkový dojem z Holadské kavárny-hospody-kasína je fajný, maximálně, že se tam prý občas sleduje fotbal a gembleří, což nepotěší úplně všechny návštěvníky, ale vem to čert, obsluha byla příjemna a to je jeden z hlavních faktorů.

čajovna...

11. února 2009 v 21:41 | Valentis |  kvalitní místa
dneska sme byli v čajovně... prvních 5 minut bylo jak se patří, až do té doby než sme čekali 20 minut po tom co sme zvonili na zvoneček, než přišel abychom si mohli objednat... je pravda, že jsme chtěli jen vodňála, ale nadřazenej tón v hlase říkající podávají i čaje, byl dost nechutnej, na to že sme tam byli sami a museli na něj čekat takovou dobu... a to není všechno, připravit vodní dýmku trvá nanejvýš 5 minut, a on tam byl dalších 20 než sme museli jít na bus, abychom nemuseli jet domů až večer.

tak tohle nejenom bylo vůči zákazníkům sprostý, ale když už jsem u toho tak si obchodně moc nepolepšil...