Fishismus

23. prosince 2008 v 21:04 | Valentis |  pravý muž
Fishismus. Racionální, víceméně objektivní pohled na svět, muže, který si věří. podám vám první úryvek z Ally McBealové, kde je Richard Fish, ten muž, který je si jistý sám sebou.

můžete nesouhlasit, můžete se se mnou hádat, ale to je asi tak jediné co se proti tomu dá dělat.

Richard Fish pronáší u soudu zahajující řeč:
ctihodnosti osobně nesnáším zákon o sexuálním obtěžování, vymohly si ho naježené lesbičky, jimž se zdálo, že nemají stejnou šanci na postup.

Soudce: promiňte, naježené lesbičky?

Richard Fish: ano.

Soudce: Lesbičky si vymohly zákon o obtěžování?

Richard Fish: Spolu se škaredými ženami, které byly žárlivé na své hezké spolupracovnice, vemte si ženy, co vznesly podobné žaloby, šeredky.. když je kohoutek mine, začnou ukazovat.

Soudce: Pane Fishi, aniž bychom bychom zacházeli do hloubek, kam ste nás teďkom zavedl, jak vaše argumenty podporují podání vaší dnešní žaloby?

Richard Fish: Jednoduše, moje žaloba vychází z předpokladu, že ženy jsou obětmi a že potřebují zvláštní péči, z vývoje zákona o sexuálním obtěžování vyplývá, že ženy lze kvalifikovat podle zákonu nesvéprávných, protože jsou už takové, nedokážou si poradit s románkem na pracovišti, ani se porvat s tím, že mají s mužem spolupracovat a usmát se na něj. To je příliž. Kam jsme se to dostali? dřív to bylo něco za něco a dnes nepřátelské prostředí, teď jde o nemoc z mužů, ženy to nezvládají, zraňují se. Zákony této země jsou sestavené tak aby chránily ty nejslabší členy této společnosti. Ona je žena, chraňte ji!

potom ve výtahu..

Goergia: Opravdu očekáváš, že to bude působit?

Richard Fish: Ano.

Billy: je to žena, a proto nesvéprávná?

Fish stopne výtah

Richard Fish: Georgo, půjč mi botu.

Gergia: Co prosím?

Richard Fish: půjčíš mi ji prosimtě na okamžik, nejde o fetiš.
-Proč by dospělý člověk chodil v takových botách? jsou na prosto nepohodlné, snadno se v nich upadne a navíc, ničí páteř. Ale co je to móda. Kdo ztráví s make-upem čas, jenž odpovídá dvoum rokům života? Vytrháváním obočí? Immplantováním silikonu do prsou? Název toho lidského druhu je: žena. Chová se takto, protože mužům se to líbí. Nevykládejte mi nic o rovnoprávnosti ani, že jste svéprávné.

apustí výtah

tak to je jeden z velice zajímavě položených usudků Fishismu... když se nad tím člověk zamyslí řekl bych, dává svým způsobem smysl, neříkám, že s tím souhlasím, ale musíte uznat, že je to vážně hrubý :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama